HAKKIMIZDA

Özel Ata Sağlık Hastanesi

Hakkımızda

Modern tıbbın tüm gerekliliklerini yerine getirmek ve hastalarımıza teknolojinin tüm faydalarını yansıtmak üzere tasarladığımız hizmet politikamızı Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak sürdürmeye devam ediyoruz.

Hasta – doktor diyalogunun güçlendirilmesi, hastalıkların teşhisinin hızlanması ve tedavilerinin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi adına hastanemizin teknolojik donanımlarını maksimum verimlilikle kullanıyoruz.

Hastalıkların teşhisinde; Doppler USG, Mamografi, CT, MT, taş kırma cihazları gibi görüntüleme teknolojilerinden yararlanarak nokta atışı tedavi süreçleri başlatıyoruz. “Tedaviye geç kalındı.” söylemlerini kabul etmeyerek; zamanında ve kişinin ihtiyaçlarına en doğru yanıt verecek tedavi seçeneklerimizle hastalarımızla aramızdaki bağı güçlendiriyoruz.

Ata Göz olarak çıktığımız bu yolda, bugün kapsamlı hizmetler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dahiliye kliniğinden Üroloji kliniğine, Kardiyoloji kliniğinden Nöroloji kliğine; hastalarımızın sağlıklarını iyileştirmek adına sürekli gelişimi kurum felsefemiz haline getiriyoruz.

blank
blank
blank
14
VIP oda seçeneği

VIP oda seçeneği ile değerli hastalarımıza konforlu hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

  • Hemşire çağrı sistemi
  • Tıbbi sistem
  • Telefon
  • WIFI
0
Yeni doğan Yoğun bakım
0 +
Ameliyat
0 +
Doğum
0 +
Göz Ameliyatları

VIP ODALARIMIZ

oda-5
oda-6
oda-7
oda-8
oda-9
hasta odaları 4
hasta odaları 2
hasta odaları
hasta odaları 3

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sağlığınızın güvenilir adresi ile , Kaliteli ve sağlıklı bir Yaşam Dileğiyle…

Uluslararası standartlarının yöntem uygulamalarını takip ederek, sağlık hizmeti sunumunda her zaman farklı, yeniliklere öncü ve örnek hastane olmayı hedefliyoruz.

Önce sağlık diyerek, hastalarımıza ileri teknoloji ve modern kurulumlarla çağdaş tıbbın olanaklarını kullanıyoruz. Etik değerlerden ödün vermeden yüksek kaliteli sağlık hizmetini kişisel ilgimiz, deneyimimiz ve tecrübemizle takım ruhu içerisinde sunmak ve yaşam değerlerini arttırmak en büyük hedefimiz.

blank